Paperwork + FB

10. června 2012 v 21:36 | Micadela |  ČR 2012
Tak jsem si založila spešl sešit "au-pair" a vypsala si, co všechno je třeba k vyřízení přihlášky. No potěš pánbůh :D Měla bych tu bakalářku dopsat co nejdřív, abych mohla začít obíhat reference a doktorku. Každopádně kolem toho je papírování až běda. And I don't like paperwork ! :P

Taky jsem dneska narazila na naprosto dokonalou skupinu stávajících a budoucích aupairek v USA. Skvělý nápad, chválím zakladatelku/y. Můžu říct, že když jsem si to tam tak pročítala dneska všechno... působilo to na mě tak jako příjemně rodinně. Ale je fajn vědět, že mám kam jít, když budu potřebovat poradit nebo něco. Navíc (pokud to tu tedy čte někdo, kdo je členem :P) na mě působíte jako banda neuvěřitelně fajn bab a doufám, že až najdu rodinku, najdu i na fejsbuku nějakou spřízněnou duši, ať už z okolí mého budoucího působiště nebo jen na cestu do USA (jojo, přiznávám se, že mám skoro až panickou hrůzu z toho, že se ztratím na letišti :D nejradši bych letěla rovnou Praha - NYC. pro jistotu :) ale to hodně hodně předbíháme.)

A na závěr pár foteček města, které nikdy nespí... protože na to se třesu úplně nejvíc. Zaslechla jsem dneska v rádiu Sinatrův New York a zase mě rapla taková ta šílená nálada, kdy jen ležíte u kompu a díváte na videa a fotky a čtete zážitky ostatních a jen se prostě nemůžere dočkat až to konečně uvidíte na vlastní oči.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama