Jsem doma a přežila jsem!!!

12. července 2011 v 23:36 | Micadela |  ČR 2011

Moje drahá sestřenka je to nejšílenější a nejdivočejší dítě na celým širým světe. Strávila jsem s ní tři dny. Dny jakože 24 hodin denně... no dobře, tak 16 hodin denně. Protáhla mě všemi kouty lesa a louky, houpačkama, chatou a vůbec. Donutila mě přiblížit se k neskutečně nebezpěčně vypadajícím kozám, péct dorty z písku, natrhat tisíc sedmikrásek, lézt celé dopoledne po kolenou a soukat se pod postel, odkud se pak těžko dostávalo. Nechala jsem si foukat bublifuk do obličeje, nechala jsem se kopat při houpání na houpačce, doblízala jsem nespočetně lízátek a zmrzlin, přečetla jsem spoustu pohádek, u kterých nikdo bohužel neusnul; nakreslila jsem perníkovou chaloupku s pejskem a kočičkou a stromy a plotem a rybníčkem - obrázek nakonec skončil nevím kde. Přišla jsem o kartáček na zuby, protože má milá na mě byla nazlobená a z trucu mi s ním vydrhla koberec. A můžu ještě pokračovat a pokračovat.

Ale víte co? Bylo to super, protože když k vám potom takovejhle 4letej špunt přijde a řekne vám "Já tě miluju. Miluješ mě?", tak jsou prostě všechny modřiny a namožený a spálený záda ve vteřině zapomenutý :)

Utahaná teda jsem, ne že ne. Ráno ale vstanu a bude to zas fajne. A v srpnu si dám repete a pojedu za ní zase :)
Jediný, co bych k tomu řekla, je... že bych v budoucnu byla ráda, kdybych se mohla starat buď o dítě/děti do 3 let a nebo pak asi už školního věku. 3-6 let je fakt mazec :D

Teď se zavrtám do svý postele a konečně se trošku vyspím :) Doufám, že se máte všichni báječně :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama