Červenec 2011

Nečekané se stalo skutečností

31. července 2011 v 14:04 | Micadela |  ČR 2011
... bloguju.

Poslední dva týdny jsem byla na praxi a po celém dni koukání do počítače jsem opravdu neměla sílu otevřít blog.cz a něco psát. Vlastně ani není moc co psát. Pokud jste v ČR, tak víte, že počasí je vyloženě na h*vno, jinak to říct nejde. Poslední horký letní den byla snad někdy v červnu, pokud se nepletu. Takže tu dneska ležím v posteli, nadávám na déšť a snažím se přesvědčit svoje tělo, že se žádné nachlazení nekoná, že jsem úplně zdravá.

Nového moc není. Čtení se mi nějak nedaří. Není čas. Teď mám ale dva týdnu volna, tak snad pokročím. Pořád čekám na doručení The Perks of Being a Wallflower, Česká pošta opět nezklamala, že, :)))

V pátek jsem konečně viděla a slyšela Tomáše Kluse. Fakt jsme si to s kamarádkama užili. Aj jsem ráda, že mě překecali, abych si směle došla pro fotku :) Fangirl moment se nekonal, Tomáš je naprosto v pohodě a vůbec jsem neřešila, že je slavnej bo co. Stejně si myslim, že jsem docela hodně v klidu co se "celebrit" týče. Nikdy jsem nebyla nervní nebo tak, když jsem někoho potkala. A že to byly takový jména jako Christina Aguilera nebo Linkin Park :D Jednouchý... prostě mi dochází (narozdíl od pár tisíců jiných lidí), že jsou to jenom lidi z masa a kostí no...

Včera večer (po samozřejmě dlouhém deštivém dni, FUJ!) jsem konečně shlédla Friends with Benefits a musím říct THUMBS Up ! Hodně dobrej film. Nevím víc, co k tomu dodat. Mila Kunis a Justin Timberlake byla trefa do černýho si myslím. Natalie Portman a Ashton Kutcher (No Strings Attached) byli v porovnání s nima dost nudný, tím pádem i jejich film se stejnou tématikou byl nudnej :P

No a nakonec... dneska jsem se zaregistrovala na Pottermore.com ! a teďka už jen čekám na dopis z Bradavic :))) Kdo by řekl, že jsem takovej HP fanatik!! :)

A abych to nějak smysluplně zakončila, tenhle příspěvek, zajděte prosím na http://www.clovekvtisni.cz/ nebo http://www.unicef.cz a pošlete nějaký penízky do Somálska, protože na tohle (viz obrázek níže) se nemůžu koukat, it's HEARTHBREAKING !!!

Somálsko SOS

Jsem doma a přežila jsem!!!

12. července 2011 v 23:36 | Micadela |  ČR 2011

Moje drahá sestřenka je to nejšílenější a nejdivočejší dítě na celým širým světe. Strávila jsem s ní tři dny. Dny jakože 24 hodin denně... no dobře, tak 16 hodin denně. Protáhla mě všemi kouty lesa a louky, houpačkama, chatou a vůbec. Donutila mě přiblížit se k neskutečně nebezpěčně vypadajícím kozám, péct dorty z písku, natrhat tisíc sedmikrásek, lézt celé dopoledne po kolenou a soukat se pod postel, odkud se pak těžko dostávalo. Nechala jsem si foukat bublifuk do obličeje, nechala jsem se kopat při houpání na houpačce, doblízala jsem nespočetně lízátek a zmrzlin, přečetla jsem spoustu pohádek, u kterých nikdo bohužel neusnul; nakreslila jsem perníkovou chaloupku s pejskem a kočičkou a stromy a plotem a rybníčkem - obrázek nakonec skončil nevím kde. Přišla jsem o kartáček na zuby, protože má milá na mě byla nazlobená a z trucu mi s ním vydrhla koberec. A můžu ještě pokračovat a pokračovat.

Ale víte co? Bylo to super, protože když k vám potom takovejhle 4letej špunt přijde a řekne vám "Já tě miluju. Miluješ mě?", tak jsou prostě všechny modřiny a namožený a spálený záda ve vteřině zapomenutý :)

Utahaná teda jsem, ne že ne. Ráno ale vstanu a bude to zas fajne. A v srpnu si dám repete a pojedu za ní zase :)
Jediný, co bych k tomu řekla, je... že bych v budoucnu byla ráda, kdybych se mohla starat buď o dítě/děti do 3 let a nebo pak asi už školního věku. 3-6 let je fakt mazec :D

Teď se zavrtám do svý postele a konečně se trošku vyspím :) Doufám, že se máte všichni báječně :)

Nepíšu, nepíšu

8. července 2011 v 18:33 | Micadela |  ČR 2011
A to jsem si myslela, jak budu mít o prázdninách času :))

Faktem je, že jsem se ještě nězastavila. Pořád někde lítám. Ale je to fajn. Nerada se nudím. V neděli odjíždím na pár dní na chatu, kde budu částečně (ale v podstatě nonstop) babysit moji 4letou sestřenici/neteř nebo jak jsme to vlastně příbuzný :) Je to šílený číslo, ale já ji děsně miluju.
Beru si s sebou knihu. To Kill A Mockingbird... ale moc tomu čtení asi nedám. Jen po obědě a večír kdy bude malá spát. Zas ale lepší něco než nic!

Nepočítám, že bych sem v průběhu příštího týdne něco napsala, ale můžete si být jisti, že budu čekovat všechny svoje oblíbený blogy!!

A ve středu hurá na posledního Harryho :( :D