Zdravíčko

7. června 2011 v 20:35 | Micadela |  ČR 2011
Tak i na mě došlo. Čtení blogů mě neskutečně baví, tak proč nezkusit taky jeden psát. Kdo ví, jestli ho někdo bude číst. Možná jo, možná ne. Vlastně na tom ani nezáleží :)

Jen tak na úvod... jmenuju se Míša a od mého narození uplynulo už 21 let (hrozný takhle to vidět napsaný :-)) Studuju druhým rokem vejšku, někdy mě to baví a někdy pěkně vys*rá. Ostatně... o tom tu asi budu psát nejvíc. Kromě prázdnin samozřejmě :))

Sleduju hlavně blogy aupairek z USA, protože se na to sama chystám. Až (nebo spíš pokud :D) dodělám VŠ (doufám, že to bude červen 2012). O US of A sním už odmalička, od nějakých 17ti vím, že bych tam chtěla nějaký čas pobýt, popřípadně i zůstat, kdyby štěstí přálo. Vysněná lokalita California (jo, ano. kdo by tam nechtěl žejo :D). Je to prostě moje srdcovka taková (ale jinak jsem prostě celkově amerikanofil :P), navíc tam mám trošku známých a možné pracovní příložitosti, kdyby se mi podařilo se tam konečně dostat. Tak uvidím, jak se to vyvrbí všechno. Rozhodnutá jsme na sto procent, už je to jen na osudu.

Pár údajů pro začátek, nic moc osobního :P

studentka angličtiny
2 tetování
oblíbené místo: Paříž
movie freak (zásadně v AJ bez titulek)
amerikanofil (jak už bylo zmíněno)
snílek (kdo nění, že? :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Helena Helena | 12. června 2011 v 6:50 | Reagovat

Ty se mi zamlouváš, děvčico! :-D A co máš za tetování? :-) Já nemám, ale chtěla bych, to víš, abych až (jestli) se vrátím domů do ČR, abych mohla říkat: "No to víš, to mám z Amériky..." :-D

2 Míša Míša | Web | 12. června 2011 v 10:24 | Reagovat

[1]:  Zezadu na krku mám "Espero", což je "hope" v esperantu nebo "i hope" ve španělštině. Myšleno tak že prostě vždycky všechno jde, vždycky je naděje. A pak mám na levý straně žeber "Dream Big" mluví samo za sebe. Oboje je v podstatě podle čeho žiju. Že I dream big and never lose hope. Everything is possible.
Pokud tetování chceš, jdi do toho! Já už bych chtěla další  jen nějaký malý třeba, ale z Ameriky bych si taky ráda něco přivezla jako památku (pokud tam nezůstanu  )

3 evyyk evyyk | Web | 14. června 2011 v 22:52 | Reagovat

Heej, ja mám vytetovany "laugh often, dream big, reach for the stars" na vrsku ramene, ale puvodne sem taky uvazovala nad zebrama:D. A z USA si chci taky dovezt nějakou treti "tetovaci pamatku" lol

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama