Hello, summer !

24. června 2011 v 16:41 | Micadela |  ČR 2011
Je hrozně fajn mít konečně volno. Poslední týden byl vážně docela na palici :)) Ale teď je to za mnou, druhák ukončen a hurá léto... no...ehm... ledatak kalendářní léto. Chci sluníčko, chci vysoké teploty a chci vodu! Koho má bavit déšť a bouřky, bláto a vítr???

Anywhoooo, začínáme se sestřenkou plánovat dovolenou. Pojedeme v září a zatím jsme se shodli, že chceme na Mallorcu (potažmo Španělsko pokud nebude zbytí) nebo do Řecka. Je my dvě, beach, koktejly, sluníčko a relax. Jak krásně to zní :)) Teď jen přežít půl léta na praxi, zaplnit ten zbytek času aktivitama a pak hurá do letadla.

Včera jsem konečně dokončila seznam knížek, který chci tohle léto přečíst (Může se ještě prodloužit, protože jsem ještě neviděla seznam povinný četby ke státnicím). Není zrovna nejkratší, ale opravdu se těším, až se do toho pustím. Něco z toho je klasika, něco fenomény současnosti. Pokud jste někdo něco z toho četl, dejte mi vědět, jestli to stojí za to :))

Suzzane Collins - The Hunger Games
Stephen Chbovsky - The Perks of Being A Wallflower
Will Aldis - Lily Wyatt
Emily Bronte - Wuthering Heights
Sara Gruen - Water For Elephants
Emma Donoghue - Room
Jack Kerouac - On the Road
John Steinback - Of Mice and Men
J.D. Salinger - The Catcher In the Rye
Joseph Heller - Catch XXII
John Irving - The Cider House Rules
Meg Cabot - Abandon
Yann Martel - Life of Pi
Toni Morrison - The Bluest Eye
Chuck Palahniuk - Invisible Monsters
Aldous Huxley - Brave New World
Harper Lee - To Kill a Mockingbird

Mám rozeštený The Picture Of Doriana Gray a upřímně doufám, že to dočtu. Nejsem si ale jistá, protože jsem včera viděla film a ... když vidím film jako první, knížka mě potom nebaví. Takže možná ani nepřečtu Water For Elephants, protože film jsem shlédla a moc se mi líbil. Uvidíme uvidíme :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama